Jak na colorizace

27. června 2007 v 16:08 |  Návody
Občas pár lidí neví, jak na colorizaci, tak jsem vám tady udělala návod na colorizaci. Já to ještě před nějakou dobou taky nevěděla a tak bych vám tím chtěla pomoci. Všechno jsem vyrobila sama, takže nemůžete říkat, že jsem to někde stáhla!

Takže ke colorizování musíte mít program PhotoFiltre, jestli ho nemáte, musíte si ho stáhnout - Klikni! ...
Tak takhle ten program má vypadat... (musela jsem ho zmenšit, aby se sem vešel, tak se nedivte, že to nejde skoro přečíst) :o)
Takže si tam dáte černobílý obrázek (to snad umíte, ne? :oD; ale pro ty, co nevědí - zmáčknete pravim a dáte ,,Otevřít" a pak už ho tam uložíte)
Potom si vezmete laso (v pravo) a obtáhnete tu část obrázku, kterou chcete mít barevnou. Pak zmáčknete na zbarvení (máte napsané v předchozím obrázku, kde to najít) a dáte si barvu, která se vám líbí. Tak a takhle uděláte třeba celý obrázek...
Potom si tam můžete dát třeba rámeček, musíte si obtáhnout celý obrázek pomocím ,,Obdélníku" ...
A obtáhnete celý obrázek...
Zmáčknete na ,,Filtry" a pak na ,,Rámeček" a vyberete to, co chcete. Já si vybrala ,,Diák!" Ukáže se vám tabulka a vy prostě všechno uděláte tak, jak se vám to líbí, to si musíte vyzkoušet.
A takhle jsem to udělala například já...
Tak to je vše... Pokud jste něco nepochopili, nebo by jste chtěli ještě s něčím poradit, komentáře jsou vám k dispozici... :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.